Klassementen

Winterbeker 2017 - 2018


Matchplay Clubkampioenschappen 2017
Eindstand
Het totale overzicht is verwerkt in een PDF - document. Klik op het plaatje om het document in te zien (document wordt geladen).


Klassement herenavond 2018

KLASSEMENT BIJGEWERKT T/M 12 april

 
PositieSpelerTotaalDeeln.Gemm.HCPSTHCP  -R1--R2-
1Hans Verboord49224,518,218,22821
2Tom Braad46223,050,050,02521
3Peter Vollebregt45222,520,320,32322
4Hans Mars41220,515,915,92516
5Jasper Welten39219,510,210,22217
6Jeroen Fonville39219,520,220,22118
7Piet Roubos39219,520,921,02316
8Teun van Gammeren38219,026,326,32018
9Richard Engelbert36218,09,79,92016
10Otto Vroegh36218,025,925,92313
11Gerard de Kock35217,530,130,11817
12Cees Duijzer33216,534,835,31716
13Ton 't Lam32216,021,421,51715
14Aad den Breejen29214,525,125,11811
15Remi Nouwens28128,015,615,628 
16Erik Benedic25125,020,520,525 
17Berend Hofman23123,09,89,823 
18Dick Vink23123,017,017,023 
19Peter van Pelt22122,012,212,222 
20Joop Kaldenberg22122,022,122,122 
21Bas Verschoor22122,036,036,022 
22Willem van Dijken21121,014,314,321 
23Bert van den Braassem20120,018,518,520 
24Kees Ophof19119,015,215,219 
25Jan Aantjes19119,018,318,319 
26Max Vos18118,017,217,218 
27Harry van Groezen18118,026,526,518 
28Gert de Bie18118,031,731,718 
29Edwin van Sonsbeek17117,010,410,417 
30Roland van Bavel16116,018,918,916 
31Fred Steltenpool16116,025,825,816 
32Jeroen Winters12112,031,631,612 
33Cor van den Heuvel10110,036,036,010 
 
Birdie klassement  
PositieSpelertotaal
1Berend Hofman2
2Aad den Breejen1
2Jeroen Fonville1
2Remi Nouwens1
2Edwin van Sonsbeek1
2Jasper Welten1
 
Neary klassement  
PositieSpelertotaal
1Hans Verboord1
1Aad den Breejen1
1Hans Mars1
1Roland van Bavel1
1Dick Vink1
1Jasper Welten1
 
Longest drive klassement  
PositieSpelertotaal
1Hans Mars1
1Richard Engelbert1
   
Klassement herenmiddag 2017-2018

Klassement herenmiddag, bijgewerkt t/m 15 maart

 
PositieSpelerTotaalDeeln.Gemm.HCP-R1--R2--R3--R4--R5--R6--R7-
1Peter Vollebregt2801840,012,043424242383736
2Hans Verboord2601637,115,041403938353433
3Piet Roubos2541136,315,142383838343331
4Co Stravers2521436,014,640403937333231
5Peter van Pelt2511435,98,544393833333232
6Harry van Groezen2481035,419,845383635353227
7Cees Duijzer2472035,323,942423633323131
8Bert van den Heuvel2441434,915,341403535323130
9Jeroen Fonville2431134,716,640393636323030
10Chris van Malkenhorst2431634,720,341373733323231
11Aart den Breejen2411634,422,942373433323231
12Hans Mars239734,110,744373633322928
13Theo Aerts2391434,116,440403433313130
14Gerard de Kock2361433,719,838383333323230
15Leo van Tol2331033,324,342353533313027
16Gerrit van Esch2301632,911,537363532313029
17Berend Hofman227832,49,438373533332823
18Teun van Gammeren2231231,921,644343231282727
19Klaas Mulckhuisen220831,422,543343432292424
20Fred Steltenpool212930,321,150352827262422
21Toon Van der Westen211730,118,244373433242118
22Kees Ophof197828,111,336342929252321
23Ton 't Lam191827,315,539363322212020
24Richard Engelbert163532,68,13835323127  
25Andre Dubbeldam162532,413,04135353120  
26Rene Jansen162532,421,63735333027  
27Willem van Dijken153530,613,33534332823  
28Cor van den Heuvel151625,232,6282727262419 
29Ed Bruning126525,225,73129242220  
30Bert Alblas124524,83,83732241714  
31Perry Brok119523,821,13128251916  
32Dirk Bok117429,318,332313024   
33Henk Bron98424,529,533232121   
34Jasper Welten87329,09,9322827    
35Edwin van Sonsbeek85328,39,3413113    
36Ton van Oudheusden71235,529,73635     
37Rene Mooy67233,510,43433     
38Hans van Dam67322,320,6252121    
39Bas Verschoor67233,534,24324     
40R. Dongelmans55227,516,93124     
41Bert van den Braassem54413,514,3241713-   
42Johan Govers54227,019,82727     
43Jan v/d Stelt50225,031,42723     
44Jan Ruis45145,013,245      
45Jeffrey Godtschalk43221,528,82914     
46Hans Groenenboom42221,022,42319     
47Jos Smits40220,018,72020     
48Dick Vink34134,012,434      
49Jan Joost Bakker33133,024,533      
50Bob Knepfle31131,028,831      
51Leo Beaard30130,020,630      
52DAM0227127,021,927      
53Jos van der Leeden25125,026,025      
54Wim Stroink25125,029,025      
55Mike Morris24124,017,324      
56Arjan Wesselingh24124,029,024      
57Jan Boer23123,012,123      
58Peter Leeuwenburgh23123,031,323      
59Lex Overweter19119,017,919      
60Piet van Zwieten18118,021,418      
61Arie van Bennekum18118,040,018      
62G309615115,09,515      
 
Birdie klassement  
PositieSpelertotaal
1Hans Mars8
2Richard Engelbert7
2Peter van Pelt7
4Peter Vollebregt6
5Gerrit van Esch5
5Piet Roubos5
5Hans Verboord5
8Bert Alblas4
8Cees Duijzer4
8Bert van den Heuvel4
8Edwin van Sonsbeek4
12Jeroen Fonville3
12Berend Hofman3
12Chris van Malkenhorst3
12Co Stravers3
16Andre Dubbeldam2
16Teun van Gammeren2
16Ton 't Lam2
16Rene Mooy2
16Klaas Mulckhuisen2
16Kees Ophof2
16Jan Ruis2
16Dick Vink2
24Theo Aerts1
24Bert van den Braassem1
24Aart den Breejen1
24Perry Brok1
24Willem van Dijken1
24Harry van Groezen1
24Rene Jansen1
24Mike Morris1
24Lex Overweter1
24Fred Steltenpool1
24Leo van Tol1
24Bas Verschoor1
24Jasper Welten1
24Toon Van der Westen1
 
Neary klassement  
PositieSpelertotaal
1Peter van Pelt6
2Jeroen Fonville4
2Gerrit van Esch4
4Hans Mars4
4Bert van den Heuvel3
4Leo van Tol2
4Co Stravers2
4Hans Verboord2
4Jasper Welten2
4Cees Duijzer2
4Bert Alblas2
4Rene Jansen2
13Peter Vollebregt2
13Harry van Groezen2
13Hans Groenenboom1
13Jan Boer1
13Bert van den Heuvel1
13Piet Roubos1
13Ed Bruning1
13Aart den Breejen1
13Bert van den Braassem1
13Klaas Mulckhuisen1
13Richard Engelbert1
   
 
Longest drive klassement  
PositieSpelertotaal
1Bert van den Heuvel3
2Leo van Tol2
2Peter Vollebregt2
2Berend Hofman2
5Bert Alblas1
5Dirk Bok1
5Theo Aerts1
5Jasper Welten1
5Arjan Wesselingh1
5Peter van Pelt1
5Kees Ophof1
5Rene Mooy1
5Edwin van Sonsbeek1
5Willem van Dijken1
5Hans Mars1
   
Winterbeker 2016 - 2017

Stand per 31 maart 2017