Bestuur en commissies

Het bestuur behartigt de belangen van de leden, daarbij geholpen door de inzet van vele vrijwilligers. Deze voegen met hun specifieke kennis en expertise in diverse commissies extra waarde toe aan het reilen en zeilen van de vereniging. 

Hieronder vindt u het overzicht van de leden van het bestuur en de diverse commissies.
Bestuur
Jan Boer, Voorzitter
(benoemd tot 1 januari 2020)
06 - 53 383 081bestuur@golfclubalmkreek.nl
Hans Anton Verschoor, Vice-Voorzitter & Coördinator Jeugdzaken
(benoemd tot 23 maart 2019)
06 - 22 789 600jeugd@golfacademy-almkreek.nl
Dick de Ruijter, Penningmeester
(benoemd tot 3 mei 2021)
06 - 24 949 361penningmeester@golfclubalmkreek.nl
Ad Gravendeel, Secretaris
(benoemd tot 23 oktober 2020)
06 - 55 358 250secretariaat@golfclubalmkreek.nl
Fientje Bax, Communicatie & PR
(benoemd tot 1 januari 2020)
06 - 53 950 506 fientje@planet.nl
Lucienne Bloemendaal, Communicatie- en Wervingscommissie
Lid Management Team
06 - 24 633 932l.bloemendaal@bsb-ev.nl
Jos Smits, Wedstrijdcommissie
Lid Management Team
06 - 57 711 149a.smits900@upcmail.nl
Lex Overweter, Handicap- en Regelcommissie
Lid Management Team
06 - 10 810 586hcpcie@golfclubalmkreek.nl
Adrie van Houwelingen, Evenementencommissie
Lid Management Team
06 - 45 160 513adriehouw@hetnet.nl
Baan- en materialen
Henk de Goeij 0183 - 562 069hdegoeij@gmail.com
Beroep
Albert VoorenVoorzitter 06 - 28 632 822albert.vooren@12move.nl
Ger Gerritse 06 - 50 296 363gerritse.g@hetnet.nl
Coby Hoekstra 06 - 28 104 974hoekstra.J@hccnet.nl
Communicatie en Werving
Lucienne Bloemendaal Voorzitter06 - 24 633 932l.bloemendaal@bsb-ev.nl
Berend HofmanWebsite06 - 11 032 952berend@toudeschooltje.nl
Ria van Bennekom 0183 - 301 418riavanbennekom@hotmail.com
Youri Boekelman 06 - 37 341 748youri@leadtactics.nl
Cees Duijzer 06 - 24 347 657ceesduijzer@planet.nl
René Jansen 0345 - 619 308jansen18@ziggo.nl
Jolanda van Meegdenburg 06 - 447 404 76josovam@zonnet.nl
Liesbeth van Suijlekom 06 - 20 138 647liesbethvs@planet.nl
Arnout de Veld 06 - 15 183 015a.e.veld@planet.nl
Controle
Tiede BegemannVoorzitter0183 - 503 176tbegemann@hetnet.nl
Lennart Kant 06 - 22 216 369info@kafia.nl
Evenementen
Gerrit van Esch 073 - 5114597gerrit.vanesch@home.nl
Berend Hofman 06 - 11 032 952berend@toudeschooltje.nl
Adrie van Houwelingen  adriehouw@hetnet.nl
Hetty Killian 06 - 15 344 242killian32@hetnet.nl
Karin Mars 06 - 30 879 795karin.mars@ziggo.nl
Handicap en Regels
Lex OverweterVoorzitter06 - 10 810 586overweter@gmail.com
Cees Duijzer 06 - 24 347 657ceesduijzer@planet.nl
Arnoud de Leeuw 0184 - 653 071arnoudm57deleeuw@gmail.com
Arjan Wesselingh 06 - 83 905 488arjan.wesselingh@gmail.com
Handicart
Jos SmitsVoorzitter06 - 57 711 149a.smits900@upcmail.nl
Jeugd
Hans Anton VerschoorVoorzitter06 - 22 789 600hansanton@gmail.com
Jolanda van MeegdenburgAlgemene zaken06 - 44 740 476josovam@gmail.com
Lucienne BloemendaalCommunicatie06 - 24 633 932l.bloemendaal@bsb-ev.nl
Kleding
Wil GerritsenVoorzitter0184 - 659 060gerritse.g@hetnet.nl
Ledenadministratie
Lydia Versteeg 0183 - 403 592l.versteeg@golfpark-almkreek.nl
Wedstrijden
Jos SmitsVoorzitter06 - 57 711 149a.smits900@upcmail.nl
Maria Crum 0416 - 394 242ccrum@planet.nl
Edwin Wesselink 06 - 30 127 156info@wesselinkgolfacademy.nl

Sponsoren