Bestuur en commissies

Het bestuur behartigt de belangen van de leden, daarbij geholpen door de inzet van vele vrijwilligers. Deze voegen met hun specifieke kennis en expertise in diverse commissies extra waarde toe aan het reilen en zeilen van de vereniging. 

Hieronder vindt u het overzicht van de leden van het bestuur en de diverse commissies.
Bestuur
Jan Boer, Voorzitter
(benoemd tot 1 januari 2020)
06 - 53 383 081drsjboer@gmail.com
Hans Anton Verschoor, Vice-Voorzitter & Coördinator Jeugdzaken
(benoemd tot 23 maart 2018)
06 - 22 789 600hansanton@gmail.com
Ad Gravendeel, Secretaris
(benoemd tot 23 oktober 2020)
06 - 55 358 250agravendeel@msn.com
Fientje Bax, Communicatie & PR
(benoemd tot 1 januari 2020)
06 - 53 950 506 fientje@planet.nl
Lucienne Bloemendaal, Communicatie- en Wervingscommissie
Lid Management Team
06 - 24 633 932l.bloemendaal@bsb-ev.nl
Jos Smits, Wedstrijdcommissie
Lid Management Team
06 - 57 711 149a.smits900@upcmail.nl
Baan- en materialen
Dirk Bok 06 - 42 753 182dbok@ziggo.nl
Henk de Goeij 0183 - 562 069hdegoeij@gmail.com
Beroep
Albert VoorenVoorzitter 06 - 28 632 822albert.vooren@12move.nl
Ger Gerritse 06 - 50 296 363gerritse.g@hetnet.nl
Coby Hoekstra 06 - 28 104 974hoekstra.J@hccnet.nl
Communicatie en Werving
Lucienne Bloemendaal Voorzitter06 - 24 633 932l.bloemendaal@bsb-ev.nl
Berend HofmanWebsite06 - 11 032 952berend@toudeschooltje.nl
Ria van Bennekom 0183 - 301 418riavanbennekom@hotmail.com
Cees Duijzer 06 - 24 347 657ceesduijzer@planet.nl
Jolanda van Meegdenburg 06 - 447 404 76josovam@zonnet.nl
Liesbeth van Suijlekom 06 - 20 138 647liesbethvs@planet.nl
Arnout de Veld 06 - 15 183 015a.e.veld@planet.nl
Controle
Tiede BegemannVoorzitter0183 - 503 176tbegemann@hetnet.nl
Lennart Kant 06 - 22 216 369info@kafia.nl
Evenementen
Gerrit van Esch 073 - 5114597gerrit.vanesch@home.nl
Berend Hofman 06 - 11 032 952berend@toudeschooltje.nl
Adrie van Houwelingen  adriehouw@hetnet.nl
Hetty Killian 06 - 15 344 242killian32@hetnet.nl
Karin Mars 06 - 30 879 795karin.mars@ziggo.nl
Handicap en Regels
Fransjoost Bakker 06 - 36 542 532fransjoost.bakker@xs4all.nl
Danielle van Damme 06 - 52 555 844d.vandamme@kpnmail.nl
    
    
Handicart
Jos SmitsVoorzitter06 - 57 711 149a.smits900@upcmail.nl
Jeugd
Hans Anton VerschoorVoorzitter06 - 22 789 600hansanton@gmail.com
Lucienne BloemendaalCommunicatie06 - 24 633 932l.bloemendaal@bsb-ev.nl
Kleding
Wil GerritsenVoorzitter0184 - 659 060gerritse.g@hetnet.nl
Ledenadministratie
Lydia Versteeg 0183 - 403 592l.versteeg@golfpark-almkreek.nl
Wedstrijden
Jos SmitsVoorzitter06 - 57 711 149a.smits900@upcmail.nl
Maria Crum 0416 - 394 242ccrum@planet.nl
Edwin Wesselink 06 - 30 127 156info@wesselinkgolfacademy.nl