Bestuur en commissies

Het bestuur behartigt de belangen van de leden, daarbij geholpen door de inzet van vele vrijwilligers. Deze voegen met hun specifieke kennis en expertise in diverse commissies extra waarde toe aan het reilen en zeilen van de vereniging. 

Hieronder vindt u het overzicht van de leden van het bestuur en de diverse commissies.
Bestuur
Jan Boer, Voorzitter
(benoemd tot 1 januari 2020)
06 - 53 383 081 drsjboer@gmail.com
Hans Anton Verschoor, Vice-Voorzitter & Coördinator Jeugdzaken
(benoemd tot 23 maart 2018)
06 - 22 789 600 hansanton@gmail.com
Ad Gravendeel, Secretaris
(benoemd tot 23 oktober 2020)
06 - 55 358 250 agravendeel@msn.com
Fientje Bax, Communicatie & PR
(benoemd tot 1 januari 2020)
06 - 53 950 506  fientje@planet.nl
Lucienne Bloemendaal, Communicatie- en Wervingscommissie
Lid Management Team
06 - 24 633 932 l.bloemendaal@bsb-ev.nl
Rien Lamsma, Handicap- & Regelcommissie
Lid Management Team
06 - 12 683 756 rien@lamsma.net
Jos Smits, Evenementen- en Wedstrijdcommissie
Lid Management Team
06 - 57 711 149 a.smits900@upcmail.nl
Baan- en materialen
Dirk Bok   06 - 42 753 182 dbok@ziggo.nl
Henk de Goeij   0183 - 562 069 hdegoeij@gmail.com
Beroep
Albert Vooren Voorzitter  06 - 28 632 822 albert.vooren@12move.nl
Ger Gerritse   06 - 50 296 363 gerritse.g@hetnet.nl
Coby Hoekstra   06 - 28 104 974 hoekstra.J@hccnet.nl
Communicatie en Werving
Lucienne Bloemendaal  Voorzitter 06 - 24 633 932 l.bloemendaal@bsb-ev.nl
Berend Hofman Website 06 - 11 032 952 berend@toudeschooltje.nl
Ria van Bennekom   0183 - 301 418 riavanbennekom@hotmail.com
Cees Duijzer   06 - 24 347 657 ceesduijzer@planet.nl
Jolanda van Meegdenburg   06 - 447 404 76 josovam@zonnet.nl
Liesbeth van Suijlekom   06 - 20 138 647 liesbethvs@planet.nl
Arnout de Veld   06 - 15 183 015 a.e.veld@planet.nl
Frank Vermonden   078 - 610 3442 frank@teeezcosmetics.com
Controle
Tiede Begemann Voorzitter 0183 - 503 176 tbegemann@hetnet.nl
Lennart Kant   06 - 22 216 369 info@kafia.nl
Evenementen
Jos Smits Voorzitter 06 - 57 711 149 a.smits900@upcmail.nl
Teun van Gammeren   06 - 12 962 201 teunenhetty@gmail.com
Hetty Killian   06 - 15 344 242 killian32@hetnet.nl
Karin Mars   06 - 30 879 795 karin.mars@ziggo.nl
Handicap en Regels
Rien Lamsma Voorzitter 06 - 12 683 756 hcpcie@golfclubalmkreek.nl
Fransjoost Bakker   06 - 36 542 532 fransjoost.bakker@xs4all.nl
Danielle van Damme   06 - 52 555 844 d.vandamme@kpnmail.nl
       
       
Handicart
Jos Smits Voorzitter 06 - 57 711 149 a.smits900@upcmail.nl
Jeugd
Hans Anton Verschoor Voorzitter 06 - 22 789 600 hansanton@gmail.com
Lucienne Bloemendaal Communicatie 06 - 24 633 932 l.bloemendaal@bsb-ev.nl
Kleding
Wil Gerritsen Voorzitter 0184 - 659 060 gerritse.g@hetnet.nl
Ledenadministratie
Marion Steltenpool   06 - 51 708 136 secretariaat@golfclubalmkreek.nl
Wedstrijden
Jos Smits Voorzitter 06 - 57 711 149 a.smits900@upcmail.nl
Maria Crum 0416 - 394 242    ccrum@planet.nl
Edwin Wesselink  06 - 30 127 156 info@wesselinkgolfacademy.nl
Werving
Ad Gravendeel Voorzitter 06 - 55 358 250 agravendeel@msn.com
Liesbeth van Suijlekom   06 - 20 138 647 liesbethvs@planet.nl
Arnout de Veld   06 - 15 183 015 a.e.veld@planet.nl
Frank Vermonden   078 - 610 3442 frank@teeezcosmetics.com